Sünnet Tahtı Kiralama Hizmetleri

sünnet düğününde sünnet tahtı kiralama

Sünnet Tahtı Yeniçeri Askerleri Kiralama Fiyatı İstanbul – Sünnet Organizasyonunda, Bervaze sosyal tesislerinde sünnet tahtı ve yeniçeri askeri seramonisi ile Sancaktepe Ortadağ Bervaze Sosyal tesislerinde Sünnet Organizasyonunda Sünnet Tahtı ve Sünnet Koltuğu Yeniçeri Askeri İle Salona Giriş Merasiminde Tekstilci Mahmut Beyin oğlunun Sünnet Düğününü Gerçekleştirdik.

istanbul taht kiralama

Sünnet Düğününde Sünnet Tahtı Fiyatları 500 TL’den Başlamaktadır

Organizasyonda Yeniçeri Askerlerimiz Çocuğu Tahtla Salona Taşıdılar. Mehter Takımı Marşları İle Yeniçerilerimize Eşlik Edip Sahneye Kadar Devam Ettiler. Sahnede Mola Verilince Mehteran Takımı Sahnede Marşlara Devam Edip Misafirlerin Büyük Beğenisini Kazandı.

Sünnet Tahtı Yeniçeri Askerleri İle Sünnet Organizasyonu

Artık Sünnet Düğün Organizasyonlarının Olmazsa Olmazı Sünnet Tahtı Kiralama İle Organizasyonlar Daha İhtişamlı Ve Özel Oluyor. Mehter takımı bu görselliğe Değer katıyor. Osmanlı konseptli sünnet düğünleriniz için bizi arayabilirsiniz. Sünnet Koltuğu Modelleri Ve Yeniçeri Askeri Kıyafetlerimiz Farklı Modellerde Vardır. istediğiniz modelleri firmamızı arayarak isteyebilirsiniz.

sünnet organizasyonu sünnet koltuğu modeli

sünnet tahtı kiralama ile Sıkça Sorulan Sorular.

Sünnet Tahtı Modelleri Ve Renkleri Nelerdir? sünnet tahtı süsleme hizmetinizde var mıdır? sünnet organizasyonlarında taht ve yeniçeri dışında neler var? sünnet tahtı kiralama fiyatları ne kadar?

taht kiralama organizasyonları

Sünnet Düğünü Tahtı Modellerini İstanbul Ve İlçelerine Gönderebiliyoruz

sünnet koltuğu kiralamasını sadece İstanbul içine mi hizmet veriyorsunuz? sünnet tahtı ve sünnet koltuğu kiralama servisi için nereden bilgi alabilirsiniz. sünnet koltuğu kiralama fiyatları ne kadar? sünnet koltuğu süsleme için neler yapmalıyız? gibi sorulara cevap bulmak için yetkili arkadaşlarımızı arayabilirsiniz.

taht ve koltuk kiralama hizmeti

İstanbul Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeriler

Sünnet Tahtı Modelleri Ve Renkleri Siz Tercih edebilirsiniz. Yeniçeri Askeri Sayımız 4 kişidir. Mehter takımında İse Minimum 8 Kişidir. Ayrıca Sünnet Organizasyonunda Palyaço Ve İlizyonist Gösterisi Hizmetimizde Vardır. 17 yıldır İstanbul’un neredeyse tüm mekan ve salonlarında programlar yaptık. bizi özellikle senelerdir tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.

taht kiralama istanbul

Sünnet Organizasyonlarında %100 Memnuniyet Garantisi

sizi mahcup etmeden misafirlerinize karşı yüzünüz ağarmadan en özel programları yapıyoruz. iddialıyız çünkü biz Osmanlı mehter takımı olarak bu işi çok çok iyi yapıyoruz. ülkemizde yapılan fetih programları, dükkan açılışları, asker uğurlamaları ve kız alma merasimlerinde size mehter marşları sunuyoruz.

Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu Kiralama Servisi İçin İletişime Geçin. 0532 692 98 48