Osmanlı Mehter Takımı

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeriler

ileosmanlimehter

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeriler

Kiralık Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askeri Kiralama

sünnet koltuğu ile sünnet düğünü

Sünnet Tahtları Ve Yeniçeri Askerleri

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeriler Osmanlı Mehter Takımı Olarak Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askerleri Hizmetimiz de Mevcuttur. Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu Modellerimizden İstediğinizi Seçebilirsiniz Ve İstediğiniz Mekana Ulaştırabiliyoruz.

Sünnet Organizasyonlarınıza Farklılık Katmak Ve Çocuğunuzun Sünnet Düğününde Kendini Özel Hissetmesi İçin Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerimizi Tercih Edin. ister açık kır sünnet düğünleri, ister kapalı salon ve mekanlarında sünnet koltuğu ve yeniçerileri ile organizasyonlarda muhteşem bir iz bırakıyoruz. mehter marşlarının çalındığı programlar inanılmaz coşkulu oluyor.

sünnet koltuğu kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeriler

Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerimizle Çocuğunuz Ve Sizin İçin Salona Muhteşem Bir Giriş Yapıyoruz. Çocuğunuz Tahtın Üstünde Yeniçeriler İle Salona Taşınır. Arkadan Mehter Takımımız Mehter Marşlarını Çalarak Eşlik Ederler. Ayrıca Yeniçeri Askerlerimiz Salonda Yerlerini Aldıktan Sonra Takı Boyunca Tahtın Başında Sünnet Çocuğunu Beklerler Ve Gelen Misafirlerle Fotoğraflar Çekilirler.

sünnet organizasyonları son yıllarda osmanlı motifleriyle çok daha ihtişamlı ve gösterişli olmaktadır. yeniçeri askerleri ve mehteran takımları ile size en güzelini merasimleri sergiliyoruz. sünnet düğün organizasyonları sünnet tahtı ve koltuğu kiralama servisi için bize ulaşın.

sünnet tahtı süslemelerini düğün salonlarında ve düğün mekanlarında yapıyoruz. sünnet tahtı ve yeniçeri askeri kiralama fiyatları ne kadar sormak ve bilgi almak için arayın bilgi verelim.

sünnet organizasyon kampanyalı içeriğimiz

 1. palyaço kiralama
 2. çocukların yüzlerini boyuyoruz
 3. çocuklara şekilli sosis balon dağıtıyoruz.
 4. palyaço ile çocuklarla salona müzik ile selamlama girişi
 5. sünnet tahtı kiralama hizmeti
 6. kostümlü yeniçeri askerleri
 7. balon süsleme organizasyonu
 8. zincir balon süslemesi
 9. kapıya kemer balon
 10. papatya balon süsleme

tüm içeriklerin hepsi sadece 800 TL

sünnet tahtı yeniçeri askeri
Kral Tahtı, Sünnet Koltuğu, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askeri Kiralama Fiyatlarımız İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Yeniçeri Askerleri Ve Taht Kiralama

Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Kiralama Hizmetlerimizi, Sünnet Organizasyonu Ve Sünnet Düğünlerinde Gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Tek Olarak ta Sünnet Tahtı Kiralayabilirsiniz. Sünnet Düğünleri Ve Sünnet Organizasyonlarının Vazgeçilmezi Olan Sünnet Koltuğu Ve Yeniçeri Askerlerimizle İle Sizlere Unutulmaz Anlar Yaşatıyoruz.

sünnetlerinizde isterseniz sadece sünnet koltuğu kiralayabilirsiniz. ayrıca yeniçeri kostümü de kiralayabilirsiniz. organizasyonlarınızda sünnet koltuğu modellerini seçerek en özel programlarla sizlere en güzelini sunuyoruz.

taht ve yeniçeri askerleri kiralama hizmetleri

Yazar hakkında

osmanlimehter administrator

osmanlı mehter takımı kiralama servisi ile düğünlerde, nişanlarda, sünnet organizasyonu ve açılış organizasyonu ile sizlere hizmet veriyoruz.

  Bir cevap yazın