Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeriler

2020 sünnet düğünü tahtı kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeri Ekibi

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeriler – Osmanlı Mehter Takımı Olarak Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askerleri Hizmetimiz de Mevcuttur. Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu Modellerimizden İstediğinizi Seçebilirsiniz Ve İstediğiniz Mekana Ve Salonlara Ulaştırabiliyoruz. İstanbul’da En Şık Taht Modelleri Firmamızdadır.

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeri Ekibi

Sünnet Düğünü Tahtı Modelleri

Sünnet Organizasyonlarınıza Farklılık Katmak Ve Çocuğunuzun Sünnet Düğününde Kendini Özel Hissetmesi İçin Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerimizi Tercih Edin. ister açık kır sünnet düğünleri, ister kapalı salon ve mekanlarında sünnet koltuğu ve yeniçerileri ile organizasyonlarda muhteşem bir iz bırakıyoruz. mehter marşlarının çalındığı programlar inanılmaz coşkulu oluyor.

sünnet organizasyonunda taht yeniçeri

Sünnet Tahtı Kiralama En Şık Modeller

Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerimizle Çocuğunuz Ve Sizin İçin Salona Muhteşem Bir Giriş Yapıyoruz. Çocuğunuz Tahtın Üstünde Yeniçeriler İle Salona Taşınır. Arkadan Mehter Takımımız Mehter Marşlarını Çalarak Eşlik Ederler. Ayrıca Yeniçeri Askerlerimiz Salonda Yerlerini Aldıktan Sonra Takı Boyunca Tahtın Başında Sünnet Çocuğunu Beklerler Ve Gelen Misafirlerle Fotoğraflar Çekilirler.

istanbul sünnet düğünü tahtı 2020

2022 Yılı Sünnet Tahtı Fiyatı %20 İndirimli

sünnet organizasyonları son yıllarda Osmanlı motifleriyle çok daha ihtişamlı ve gösterişli olmaktadır. yeniçeri askerleri ve mehteran takımları ile size en güzelini merasimleri sergiliyoruz. sünnet düğün organizasyonları sünnet tahtı ve koltuğu kiralama servisi için bize ulaşın. sünnet tahtı süslemelerini düğün salonlarında ve düğün mekanlarında yapıyoruz. sünnet tahtı ve yeniçeri askeri kiralama fiyatları ne kadar sormak ve bilgi almak için arayın bilgi verelim.

Sünnet Organizasyon Kampanyası

 1. palyaço kiralama
 2. çocukların yüzlerini boyuyoruz
 3. çocuklara şekilli sosis balon dağıtıyoruz.
 4. palyaço ile çocuklarla salona müzik ile selamlama girişi
 5. sünnet tahtı kiralama hizmeti
 6. kostümlü yeniçeri askerleri
 7. balon süsleme organizasyonu
 8. zincir balon süslemesi
 9. kapıya kemer balon
 10. papatya balon süsleme
 11. Sünnetime Hoş geldiniz Yazısı

Kampanyalı Fiyatımız 1.700 TL

Yeniçeri Askerleri Ve Taht Kiralama

Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Kiralama Hizmetlerimizi, Sünnet Organizasyonu Ve Sünnet Düğünlerinde Gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Tek Olarak ta Sünnet Tahtı Kiralayabilirsiniz. Sünnet Düğünleri Ve Sünnet Organizasyonlarının Vazgeçilmezi Olan Sünnet Koltuğu Ve Yeniçeri Askerlerimizle İle Sizlere Unutulmaz Anlar Yaşatıyoruz. sünnetlerinizde isterseniz sadece sünnet koltuğu kiralayabilirsiniz. ayrıca yeniçeri kostümü de kiralayabilirsiniz. organizasyonlarınızda sünnet koltuğu modellerini seçerek en özel programlarla sizlere en güzelini sunuyoruz.

mehteran takımı sünnet tahtı ve yeniçeri askerleri

Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu Kiralama Fiyatları

Sünnet Koltuğu Yeniçeri Askeri Kiralama İle Sünnet Düğünlerindeyiz. Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu Yeniçeri Askeri Kiralama Sünnet merasimleri ülkemizde oldukça büyük bir öneme sahip olan organizasyonlar arasında yer almakta. Erkek çocuğun büyüdüğünün simgesi olan sünnet geçmiş dönemlerde itibaren oldukça şaşaalı bir şekilde organize edilmek istenir.

taht kiralama ve yeniçeri askerleri

Sünnet Koltuğu Ve Yeniçeri Askerleri İle Sünnet Organizasyonları

Bu araştırmaların başında şimdilerde ise sünnet koltuğu kiralama kendine yer buluyor. Üstelik şimdilerde bu konuda onlara sunulan seçenekler daha öncesinde olduğundan çok daha fazla olması ile ön plana çıkmakta. Sünnet çocuğu kendi için hazırlanmış olan merasimde padişah havasına büründüğü için Sünnet Koltuğu Kiralama ve yeniçeri işlemi ile bu havanın en etkili şekilde tamamlanması beklenecektir.

İstanbul Taht Kiralama Ve Yeniçeri Kiralama

Sünnet Tahtı Modellerimize Bakıp Tercih Yapın.

Daha öncesinde görmediğiniz kadar kaliteli Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu Yeniçeri Askeri Kiralama hizmetimiz ile beraber çocuğunuz için oldukça etkili bir görünüme sahip olan sünnet koltuğu sünnet için istenilen yere getirtebilirsiniz. Maviden, kırmızıya, beyazdan Laciverte Kadar birçok model ve renk sizleri bekliyor.

sünnet organizasyonu mehter takımı

Kral Tahtı, Sünnet Koltuğu, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askeri Kiralama Fiyatlarımız İçin Bizi Arayın.
0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir