Osmanlı Mehter Takımı

Sosyal Tesislerde Sünnet Tahtı Yeniçeri

Bervaze Sosyal Tesisleri Sünnet Koltuğu Kiralama

Sosyal Tesislerde Sünnet Tahtı Yeniçeri, bervaze sosyal tesislerinde sünnet tahtı ve yeniçeri askeri seramonisi ile Sancaktepe Ortadağ Bervaze Sosyal tesislerinde Sünnet Organizasyonunda Sünnet Tahtı ve Sünnet Koltuğu Yeniçeri Askeri İle Salona Giriş Merasiminde Tekstilci Mahmut Beyin oğlunun Sünnet Düğününü Gerçekleştirdik. bu Organizasyonda Yeniçeri Askerlerimiz Çocuğu Tahtla Salona Taşıdılar. Mehter Takımı Mehter Marşları İle Yeniçerilerimize Eşlik Edip Sahneye Kadar Devam Ettiler. Sahnede Mola Verilince Mehteran Takımı Sahnede Marşlara Devam Edip Misafirlerin Beğenisini Kazandı.

sünnet tahtı ücreti sünnet tahtı kiralama fiyatı sünnet tahtı modelleri Sosyal Tesislerde Sünnet Tahtı Yeniçeri

Sosyal Tesislerde Sünnet Tahtı Yeniçeri

Artık Sünnet Düğün Organizasyonlarının Olmazsa Olmazı Sünnet Tahtı Kiralama İle Organizasyonlar Daha İhtişamlı Ve Özel Oluyor. Mehter takımı bu görselliği Değer katıyor. osmanlı konseptli sünnet düğünleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeriler

Sünnet Tahtı Modelleri Ve Renkleri Siz Tercih edebilirsiniz. Yeniçeri Askeri Sayımız 4 kişidir. Mehter takımında İse Minimum 8 Kişidir. Ayrıca Sünnet Organizasyonunda Palyaço Ve İlizyonist Gösterisi Hizmetimizde Vardır. 17 yıldır İstanbul’un neredeyse tüm mekan ve salonlarında programlar yaptık. bizi özellikle senelerdir tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz. sizi mahcup etmeden misafirlerinize karşı yüzünüz ağarmadan en özel programları yapıyoruz. iddialıyız çünkü biz osmanlı mehter takımı olarak bu işi çok çok iyi yapıyoruz. ülkemizde yapılan fetih programları, dükkan açılışları, asker uğurlamaları ve kız alma merasimlerinde size mehter marşları sunuyoruz.

Yine Son zamanlarda pamuk Şeker Arabası ve Patlamış Mısır Arabası Hizmetlerimize eklenmiştir.