Osmanlı Mehter Takımı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Organizasyonlarınızda Paket Fiyatlarında Bir Miktar Pazarlık Mümkün Olabilir Mi?

Bu konuda firmamız en uygun fiyat garantisini sizlere vermektedir. Pazarlık açısından bakıldığında fiyatlarımızın ekonomikliğini diğer firmalarla ve verilen hizmetle kıyasladığınızda zaten ne kadar uygun fiyat verdiğimizi göreceksiniz.

Firmanızın ürün yelpazesinden bahseder misiniz?

Web sitemizde belirtilmiş her tür organizasyon, firmamız tarafından müşteri memnuniyeti garantisiyle sunulmaktadır. Merak ettiğinizi hizmetimiz ve içerikleri arasında karar verebilmek için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Size Nasıl Ve Neden Güvenmeliyim?

Biz, organizasyon sektöründe reklamlarımızla değil yaptığımız işlerle bir yerlere geldik. Bu şekilde de devam ediyoruz. Referanslarımız ile görüşmenizi ve bizi, onlara sormanızı rica ediyoruz. Profesyonellik ve kalite bizim en temel prensiplerimiz olduğundan müşteri memnuniyeti garantimiz bulunmaktadır.

Mehteran Takımı için Size nasıl ulaşabiliriz?mehter marşı

Web sitemiz, tüm iletişim kanallarımızı size detaylı olarak bildirmiştir. Sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Size, yetkili personelimiz tarafından en kısa sürede ulaşılacaktır.

Organizasyon anında doğabilecek problemler için B planınız nedir?

Tüm faaliyetlerde doğabilecek görünmedik ve tahmin edilemeyecek durumlara karşın tedbirlerimizi alıyoruz. Her organizasyonda mutlaka yetkili ve bilgili personel görev alıyor ve planlanan organizasyon sorumlusunun liderliğinde tüm sorunlara anında cevap veriyorlar. Size de gününüzün keyfini çıkarmak kalıyor.

Çalışmalarınızı hangi illerde yapıyorsunuz?

Firmamız, tüm Türkiye genelinde benzer kapasitelerle faaliyet halindedir. Bu kapsamda en kaliteli hizmet hangi ilde olursanız olun ayağınıza getirilecektir.