Sakarya Adapazarı Mehter Takımı

Sakarya Adapazarı Mehter Takımı Kiralama

sakarya mehteran ekibi

Sakarya Mehter Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Sakarya Adapazarı Mehter Takımı Kiralama ile Osmanlı Mehter Takımı Olarak 18 yıldan beridir Sizlerle Olmaya devam ediyoruz. Sizlerde Ekiplerimiz İle Marşların Coşkusunu Yaşayın. programlar ve  kampanyalı fiyatlarımız hakkında bilgi alın.

Sakarya Mehter Takımı İle Sünnet Organizasyonu

Mehteran Takımı İle Tüm İstediğiniz Marşları Sizler İçin Seslendiriyoruz. Siz Yeter ki İsteyin Biz gelip Marşları sizler için Çalalım. Sakarya Adapazarı’nda Yapacağınız Mehteranlı Düğün Cemiyeti ve Sünnet Düğünlerinde Sizlere Ve Dostlarınıza Özel Coşkun Programlar Yapıyoruz.

Sakarya Mehter Takımı Enstrümanları Nelerdir?

ekibimizin enstrüman çalgılarımız arasında kös, nakkare, zilzen, çevgen, davul, zurna, trompet, mehter marşı, sancaktar ve zırh ile sizlerle oluyoruz. minimum 8 kişiden başlayan takımlarımız maksimum 50 kişiye kadar çıkabiliyoruz. kendi özel araçlarımız ile organizasyonlara gelip programınızı yapıp dönüyoruz. istediğiniz tüm mehteran marşlarını sizler için seslendiriyoruz. etkinlikler için hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

sakarya mehteran ekibi fiyatı

Sakarya mehter ekibi ile nerelerde çıkıyoruz.

  • mehteran ekibi ile sünnet organizasyonlarında marşlar çalıyoruz.
  • mehter grubu ile sünnet tahtı yeniçeri ile muhteşem çıkışlar yapıyoruz.
  • mehter ile açılış organizasyonları artık çok daha renkli.
  • mehteran gösterisi ile misafir karşılamaları yapıyoruz.
  • mehter takımımız gelin damat ile salona mehter marşları çalarak giriyor.

adapazarı mehteran ekibi gösterisi

Sakarya Adapazarı Mehter Takımı Kiralamak Çok Kolay

Sakarya Adapazarı Ve İlçelerinde Mehteran Takımı İle Sünnet Düğün Organizasyonu, Düğün Davet Organizasyonu, Nişan Merasim Organizasyonu, Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu, Misafir Karşılama, Kız Alma Ve Gelin Çıkarma, Evladınızı Askere Uğurlama Merasimi Ve Ramazan Ayı Etkinliklerinde Sizlerleyiz.

Sakarya’da En Kaliteli Mehter Takımı

Mehteran Ekiplerimiz Profesyonel Ve uzman Kadrolardır. Son Derece Kaliteli Ve Tecrübeli Üst Düzey Etkinliklerde Mehteran Kadrolarımız sizlere en iyi programları sunuyoruz, Sizde Dinleyin ekiplerimizden Vazgeçemeyeceksiniz. Osmanlıdan Gelen bu kutlu sesi dinlerken sizleri geçmişten Günümüze taşıyoruz.

Mehter Takımı Gösterilerini Tüm Marmara Bölgesinde Gerçekleştiriyoruz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir