Osmanlı Mehter Takımı

Muğla Mehter Takımı Fiyatları

ileosmanlimehter

Muğla Mehter Takımı Fiyatları

Muğla Mehter Takımı & Mehteran Takımı Gösteri

mehter takımı kiralama ücretleri

Muğla Mehter Takımı Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Muğla Mehter Takımı Fiyatları – Osmanlı Mehteran Grubu İle Muğla Ve Akdeniz Bölgesinde İhtiyaç Duyduğunuz Mehteran Ekipleri İçin Bizi Arayın Gelelim, Organizasyonlarınızı Görsel Bir Şölene Çevirelim. Mehter Takımı Gösterileri İle Düğün Merasimlerinde Salon Girişinde Misafirleri Karşılıyoruz.

Sünnet Düğünlerinde Çocuğu Evden Alıp Salona Kadar Mehteranla Yürüyoruz. Açılış Organizasyonlarında Dükkan Önünde Mehter Marşları Çalarak İlgi Alakayı Mekana Çekiyoruz. Ayrıca Fetih Kutlamaları ve Kurtuluş Günlerinde Coşkulu Programlar Yapıyoruz.

Mehteran Ekibi Kiralama Fiyatlarımız İçin Bizden Bilgi Alın. Mehter Marşı Eserlerini Sizler Seçebilir İstediğiniz Parçalara Yer Verebiliriz. 8 kişiden başlayıp 35 kişiye kadar mehter takımı kadroları kurabiliyoruz. mehter takımı enstrümanlarında kös, davul, zil, zurna, nakkare, çevgen, zırh, sancak ve mehter başı ile sizlere hizmet veriyoruz.

mehter takımı kiralama

Muğla Mehter Takımı İçin Bizi Arayın Uygun Fiyatlarımız İçin Bilgi Alın.

0532 692 98 48

Yazar hakkında

osmanlimehter administrator

osmanlı mehter takımı kiralama servisi ile düğünlerde, nişanlarda, sünnet organizasyonu ve açılış organizasyonu ile sizlere hizmet veriyoruz.

    Bir cevap yazın