Mersin İçel Mehter Takımı

İçel Mersin Mehteran Takımı Kiralama

Mersin İçel Mehter Takımı

Mersin İçel Mehteran Takımı

Mersin İçel Mehter Takımı İle Akdeniz Bölgesinde yapacağınız tüm etkinliklerde mehter takımı kiralayabilirsiniz. ekibimizin coşku ve heyecanını tüm organizasyonlara katabilirsiniz. ister sünnet organizasyonu, ister düğün merasimi, ister dükkan açılış organizasyonunda gelen dostlarınıza farklı bir program yapabilirsiniz. mehteranın olduğu tüm etkinlik ve organizasyonlar ortama neşe ve heyecan katar. bu coşku tüm kalpleri sarar. Osmanlıdan şimdiki zamana ulaşan bu muhabbeti halkımızın tüm kesimlerine sunuyoruz.

mersin mehteran takımı gösterisi

Mersin İçel Mehter Takımı Gösterileri

8 kişiden başlayan ve 40 kişiye kadar ekipler oluşturabilmekteyiz. sayı ne kadar artarsa görsellik ve müziğin kalitesi o kadar artmaktadır. mehter ekibi ile istediğiniz tüm mekanlara gelebilmekteyiz. yılların tecrübesiyle ekiplerimizi çok beğeneceksiniz. mehter kadrolarımız alanlarında isim yapmış kişilerdir.

Mersin Mehteran Grubu İle Sünnet Düğünü

Son yıllarda sünnet düğünleri panayır ve festival havasında geçmekte, bu özel zamanları özel etkinliklerle yapmaya devam ediyoruz. sünnet düğününü unutulmaz kılmak ve çocuğunuzun yıllarca hatırlayacağı bu özel güne mehteran takımı ile heyecan katabilirsiniz. sünnet düğünlerinde palyaço kiralama, balon süsleme ve pamuk şeker kiralama servisi yanında mehteran marşları ile gelen misafirlere güzel zamanlar yaşatıyoruz.

Mehteran Çalgıları

  1. Nakkare
  2. Kös
  3. Zil
  4. Zurna
  5. Davul
  6. Trompet
  7. Mehter Başı
  8. Çevgen
  9. Zırh

İçel Mersin Mehter Takımımızı Çağırmak Ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir