Osmanlı Mehter İade Politikası

Mehter Takımı Program İptali  – Osmanlı Mehter, %100 müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunumuna devam etmektedir. Bu kalite anlayışıyla, www.osmanlimehter.com vasıtasıyla edinilen her türlü hizmette, Osmanlı Mehter garantisi bulunmaktadır.

6502 sayılı Tüketici Hakları Kanunu, mal ve hizmet satışı yapanlara, tüketicilere karşı sorumluluklar getirmektedir.  Osmanlı Mehter, bu mevzuat hükümlerine harfiyen riayet etmekte, müşterileri için tüm satın alımlarda sebep göstermeksizin en Geç 2 Hafta Önce Programdan cayma hakkını tanımaktadır.

Müşteriler tarafından rezervasyon yapılmış ya da satın alma gerçekleştirilmiş olsa bile, hizmetin icrasından iki Hafta önceye kadar, müşterinin hiçbir sebep göstermesine gerek kalmadan sipariş iptali mümkündür. Osmanlı Mehter, hizmetleri esnasında, müşterilerinin tüm sorunları için çözüm odaklı olacak bir rol üstlenmekte ve bu doğrultuda gayret göstermektedir.

Rezervasyon ve satın alma işlemleri esnasında ya da iade işlemlerini başlatmadan önce bu metnin okunması doğru bir yöntemdir. Süreçlerin daha doğru işlemesi için müşterilerin, Osmanlı Mehter ile sürekli temas ve fikir alışverişi içerisinde olması da faydalı olacaktır.

Mehter Takımı Program İptalimehteran marşı

Satın alınan mal ve hizmetlerde ücret iadesi istendiğinde, tüm geri ödemeler, ödemenin yapıldığı kanal kullanılarak yapılmaktadır. Örneğin kredi kartı ve taksit kullanılmış olması halinde, geri ödemeler de kredi kartına ve taksitli olarak gerçekleştirilecektir. Tek ödeme veya peşin kanallar da ise yine, peşin olarak ücret iadesi yapılacaktır.

Osmanlı Mehter tarafından hazırlanan bu İade politikası ile ilgili ve alışverişlerinizle ilgili çıkabilecek diğer tüm uyuşmazlıklar için tüketicinin bulunduğu il ya da ilçe Tüketici Hakem Heyetleri yetkilidir. Uyuşmazlık miktarı, kanunun öngördüğünden daha fazla ise aynı bölgede bulunan en yakın Tüketici Mahkemeleri yetkili olacaktır.

Osmanlı Mehter ve TÜKETİCİ yukarıdaki metni okumuş, anlamış ve kabul etmiştir.