mehter takımı ile düğünlerde gelin çıkarma

Düğünlerde gelin almada mehter takımı

mehteran takımı ile düğün töreni

mehter takımı ile düğünlerde gelin çıkarma, Osmanlı ve Türk kültürünün en önemli değerlerinden birisi olan mehteran, o dönemlerde yalnızca taarruz alanında değil, sosyal yaşamın her noktasında etkin bir gösteri mekanizması olarak kullanılmaktaydı.

Bilhassa özel gün ve gecelerin vazgeçilmez tercihi olan mehteran, düğünlerde de kullanılmaktaydı. Bu kültürü yaşatmak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz düğünlerde gelin almada mehter takımı Kiralama hizmeti de geçmişten bir kesit yaşamak, milli değerlerini yaşatmak isteyenler için benzersiz bir seçimdir.

Mehter Takımı Kaç Kişiden Oluşur?

Düğünlerde gelin almada mehter takımı kullanmak oldukça otantik bir süreç elde etmenizi sağlayacaktır. Genellikle davul zurna ile yapılan gelin almanın, mehteran eşliğinde yapılması sultanlara layık bir görsel elde etmenizi sağlayacak, hem gelin hanımın ailesi üzerinde hem de misafirler üzerinde unutulmayacak bir etki uyandırmanızı sağlayacaktır.

gelin alma mehteran

Düğünlere Mehteran İle Renk Katıyoruz.

Muhteşem düğünlerin en önemli aksiyonlarından birisi olan gelin alma, düğünlerde gelin almada mehter takımı kullanarak benzersiz bir hale getirilebilir. Özellikle milli değerlerine bağlı aileler için büyük bir kıymet olan Osmanlı Kültürünün bu özel bileşenine düğününüzde yer vermek isterseniz, düğünlerde gelin almada mehter takımı tahsisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken yalnızca bizi aramak olacaktır. siz isteyin biz istediğiniz her yere gelelim. size ve dostlarınıza en özel programları yapalım.

mehter takımı ile düğünlerde gelin çıkarma

Profesyonel ekibimizin müsaitliğine göre size tahsisat yapacak ve düğünlerde gelin almada mehter takımı hizmetimizle akıllardan çıkmayacak bir düğün yapabilmenize yardımcı olacağız.

Elbette özellikle düğün dönemlerinde düğünlerde gelin almada mehter takımı hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizi önceden aramanız doğru olacaktır. Zira müsaitliği bu şart altında garanti edebilmekteyiz. sizlerde düğünlere farklı bir atmosfer katmak için bize ulaşın, mehter takımı ile gelin almaya geldik diyorsanız bizimle iletişime geçin.

Sizlerde Düğünlerinizde Gelin Çıkarmada Mehter takımı çağırabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir