Malatya Mehteran Takımı

Malatya Mehteran Takımı Programları

malatya mehteran takımı fiyat

Malatya Mehteran Kiralama Organizasyonu

Malatya Mehteran Takımı Kiralama – Osmanlı Mehter Takımı Olarak tüm Türkiye’de ekiplerimiz ve müzisyenlerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. kaliteli mehter takımı kadrolarımızdan memnun kalacaksınız. doğu bölgesinde yaptığımız binlerce programla sizlere en coşku dolu organizasyon ve gösterileri sunduk.

malatya mehteran ekibi

Malatya Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter ekiplerimiz ile açılış organizasyonları, düğün merasimi, sünnet düğün cemiyeti ve karşılamalarda bizleri çağırabilirsiniz. mehter takımı uzman kadrolar eliyle son derece ihtişam dolu programları sizler sahneliyoruz. mehter başından, sancaktara, çevgenden, davula tüm enstrümanları sizler için çalıyoruz. biz iddialıyız bu işi uzman kadrolarla yapıyoruz. Osmanlıdan günümüze gelen bu coşkulu ses, yıllardır Osmanlı mehter takımı olarak sizlere sunuluyor.

Mehter Takımı İle Sünnet Organizasyonu

Sünnet düğün organizasyonunda açık ve kapalı mekanlarda yapacağınız programlarda mehter marşları çalarak sünnet düğünlerine coşkuyu hakim kılıyoruz. Malatya’nın Tüm İlçelerinde Hatta Çevre illerde tüm etkinlik ve organizasyonlarda yer almaya devam ediyoruz. siz yeter ki mehteran ekibi kiralamak istiyorum deyin, biz istenilen tarihte ve adreste oluruz.

Malatya Mehter Takımı Kiralama Hizmeti İçin Bizden Destek Alın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir