Kocaeli İzmit Mehter Takımı

Kocaeli İzmit Mehter Takımı

kocaeli mehter takımı gösterisi

Kocaeli İzmit Mehter Takımı Osmanlı Mehteran Takımı İle Sizlere Hizmet Vererek Coşku ve Heyecanı Yıllardır Tüm Kalplere Yerleştiriyoruz. Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları Ve Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Arayın. Kocaeli Ve Tüm Marmara Bölgesinde Yapılan Programlarınızda Yanınızdayız.

Mehter Takımı Fiyatları %20 İndirimli

Osmanlı Mehter Takımı Gösterisi İle Gelin Alma Merasimi İle Gelin Hanım Evden Çıkana Kadar Mehter Marşı Çalıyoruz. Ayrıca Fetih Kutlamaları İle Fetih Coşkusunu Tüm Gönüllere Nakşediyoruz. Askere Göndereceğiniz Oğlunuzu Mehteran Takımının Marşları İle Askere Uğurluyoruz. Sünnet Düğün Cemiyetlerinde Yeniçeri Askerleri Ve Sünnet Tahtı Kiralama Servisi İle Mehter Takımı İle Eşlik Ediyoruz.

istanbulda mehter takımı kiralamak

Kocaeli Ve İzmit Mehter Takımı

Osmanlı Mehter Takımı Olarak Osmanlıdan Günümüze Gelen Eski Askeri Bando takımı Olan Mehteran Ekibi Organizasyonlarınıza Renk Katabilirsiniz. Yıllardır Hep En iyisini Sunmak İçin Çıktığımız Bu Yolda Bizi Yalnız Bırakmayan Dostlara Teşekkür Ederiz. Tecrübeli müzisyen Kadrolarımız Sünnet Düğünlerinden, Düğün Merasimlerine, Dükkan Açılışlarından, Fetih Kutlamalarına Kadar Sizlere Hizmet Veriyoruz.

tüm Marmara bölgesinde mehter marşlarını çalarak unutulmaz ve ihtişamlı organizasyonlara imza atıyoruz. siz arayın biz istediğiniz bölge ve semte gelip mehter marşlarını çalalım. mehter başı en güzel marşları sizler için seslendiriyor, müzisyen kadromuz en güzel eserleri sizler için çalıyor.

Kocaeli İzmit Mehter Takımı Özel Programlarınız İçin Bizi Arayın. Uygun Fiyatlarımız İçin Bilgi Alın.
0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir