Kırıkkale Mehter Takımı Programları

Kırıkkale Mehter Takımı Gösterisi

Kırıkkale Mehter Bölüğü Ücreti

Kırıkkale Mehter Takımı Programları – Kırıkkale İli Ve İlçelerinde Mehteran Grubu İle Yıllardır Sizlere En Coşkulu Organizasyonları Yapıyoruz. Mehter Ekibimizdeki Müzisyen Kadrolarımızla Sizlere Muhteşem Mehteran Konserleri veriyoruz. Osmanlı Döneminden Günümüze Kadar Ulaşan Bu Tarihi Mirasa Yıllardır Sahip çıkarak Sizlere Hizmet Vermenin Onurunu Yaşıyoruz.

kırıkkale mehteran ekibi

Kırıkkale Mehter Takımı Programları

Kırıkkale Mehteran Takımı İle Sünnet Düğün Organizasyonu, Düğün Cemiyet Organizasyonu, Nişan Töreni Organizasyonu, Mağaza Ve Dükkan Açılışı, Davetli Karşılama, Kız Alma Ve Gelin Çıkarma, Askere Evladınızı Uğurlama, Okul Etkinlikleri Ve Ramazan Etkinliklerinde Sizlerleyiz.

Osmanlı Mehter takımındaki Müzisyenlerimiz Hepsi Başarılı ve Uzman Kişilerdir. Yıllardır En İyi Organizasyonları Sizlere Sunmak İçin Çıktığımız Bu Yolda Bize Destek Verdiniz. Bizler Kendimizi Geliştirmek Ve Büyümek İçin Her Geçen Gün Kadromuza Yeni Kişiler Ekliyoruz. Aynı Anda 4 Ekip Mehter Takımı Oluşturabilmekteyiz. 8 Kişiden 50 Kişiye Kadar Mehter Grubu Yapabilmekteyiz.

kırıkkale mehter takımı programı

Kırıkkale Mehter Takımı Merasimleri İçin Bizi Arayın Ekonomik Fiyatlarımız İçin Bilgi Alın.
0532 692 98 48

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir