Kiralık Mehter Takımı Servisi

kiralık mehter takımı fiyatları ne kadar

İstanbul Kiralık Mehter Takımı Gösterileri

Kiralık Mehter Takımı ile Özel gün ve geceleriniz için bir orkestra arıyorsanız, fakat bu orkestranın alışılmışın dışında özellikleri olsun diyorsanız, mehter takımı kiralama hizmetlerimiz tam olarak aradığınız çözümdür. Her kim olursa olsun, Türk kültürünün bu önemli parçasını özel gün ve gecelerinde gösteri aracı kullanmak ister.

istanbul mehter takımı kaç para

Ekiplerimizin Videolarını İzlemek İstiyorsanız Tıklayın.

Lakin mehter takımı kiralama pek kolay bir hizmet değildir, zira bu işi yapan az sayıda firma bulunmaktadır ki firmamız bu firmalar arasında önemli yere sahip olanlardan bir tanesidir. Düğün, açılış, anma ve benzeri her aktivite de sahne almak üzere mehter takımı kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

mehter takımı şirketi

En Güzel Mehter Marşlarımızı Dinleyebilirsiniz.

Orijinal mehteranlar birebir aynı niteliklere sahip, görsel ve işitsel olarak sizi Osmanlının güçlü zamanlarında tarihsel bir yolculuğa çıkaracak mehter takımı kiralama hizmetlerimiz, sektörün en deneyimli ekipleri tarafından sunulmakta ve rezervasyon tarihinde sorunsuz biçimde adrese intikal etmektedir.

mehteran takımı gösteri organizasyonu

Kiralık Mehter Takımı Servisi

Mehter takımı kiralama hizmetlerimizden yılın her döneminde faydalanabilirsiniz. Ancak, Fetih anma dönemlerinde ve ramazan dönemlerinde ekiplerimiz normalden daha yoğun olduklarından, bir süre önceden başvuru yapmakta fayda vardır.

dükkan açılış organizasyonu mehter takımı

Mehter Takımı İle Gelin Alma Merasimi

Ayrıca günümüzde geline alma ve düğünler için yoğun biçimde tercih edildiğinden yaz aylarında da mehter takımı kiralama rezervasyonlarınızı erken yaptırmanızda fayda bulunmaktadır. Bu kapsamda, size hizmet vermek üzere hazır bulunan ekiplerimizden mehter takımı kiralama hizmeti almak için bize ulaşıp, kaliteli bir hizmete en uygun koşullarda sahip olabilirsiniz.

Mehter Takımı İle Sıkça Sorulan Sorular

  1. Takımlar kaç kişiden oluşur Ve organizasyonlara kaç paraya gelir?
  2. Mehter takımı enstrümanları ve çalgıları nelerdir? nerelerde programlar yapıyoruz.
  3. hangi marşları çalıyor ve söylüyoruz. Ayrıca bando takımımız var mı?
  4. hangi mehteran marşlarını söylüyoruz. hangi organizasyonlarda ekiplerimizle sahne alıyoruz?

gibi sorulara cevap arıyorsanız deneyimli ve tecrübeli ekiplerimizden destek alın.

osmanlıdan gelen marşlar

Mehter Takımı Arıyorsanız Buradayız.

 mehter takımı deyip geçmeyin marşlar uzman ve profesyonel müzisyenler tarafından seslendirilince muhteşem bir coşku ve heyecan ortaya çıkar. biz 20 yıldır sizlere en özel anlarınızda ve en muhteşem programları sunmaya devam ediyoruz. mehter marşı sözlerinden ceddin dede, yelkenler biçilecek, gafil ne bilir, ey şanlı ordu, fetih marşı gibi bir çok eser ekiplerimiz tarafından seslendirilmektedir.

fetih kutlamaları mehter takımı

Mehter Takımı Kiralamaları İle Organizasyonlarınıza Coşku Ve İhtişam Katın. 0532 692 98 48