İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları – Osmanlı Dönemi’nden kalma mehter takımı geleneği, döneminde savaşlarda ordunun motivasyonunu sağlama hizmeti verirken günümüzde kurtuluş günlerinin, anma etkinliklerinin, düğün ve sünnet merasimlerinin en özel eğlencesi olarak sürdürülmeye devam etmektedir. Firmamız bu geleneği en iyi şekilde yaşatarak Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen organizasyonlarda faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

 • Milli ve manevi kimliğimize duyduğunuz saygıyı göstermek,
 • Organizasyonunuza katılan misafirlerinizi etkileyerek unutulmaz anlar yaşatmak

İstiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek Türkiye’nin dört bir yanı için kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

mehter takımı fiyatları ne kadar?

Mehter Takımı Alışılmışın Dışında Orkestra Deneyimi Sunar

Orkestra katılımı pek çok organizasyonda katılımcılara keyifli anlar yaşatmaktadır. Klasik orkestra yerine İstanbul mehter takımı kiralamak katılımcılara farklı deneyimler yaşatır. Geçmişin unutulmaz eserleri ile katılımcılarınıza dikkat çekici ve marjinal bir gösteri sunabilirsiniz. Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan mehteran gösterilerinin her kesim üzerinde büyük bir ilgi, saygı ve merak uyandırmasından yararlanmak için;

 • Sünnet Düğün törenlerinizde
 • Gelin alma Programları
 • Asker uğurlamalarında
 • Düğün Organizasyonları
 • Festival ve fuarlarda
 • Mağaza Ve Dükkan açılışlarınızda

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Kısaca coşku ile kutlanmasını istediğiniz her programda bizimle irtibata geçerek makul İstanbul mehter takımı fiyatları içerisinde hizmetimizden yararlanabilir, uzun bir dönem şanlı Türk ordusuna güç vermiş müziklerle hayranlık uyandıracak organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

İstanbul Mehter Ekibi Fiyatları

Kiralama Hizmeti Öncesi Mehteran Müziklerini Dinleme Fırsatı

Uzman ve profesyonel müzisyenlerle oluşan mehter takımı ile organizasyonlarınıza renk katmak istiyor ve kararınızı vermek için endişeleriniz varsa firmamız size aklınızdaki soru işaretlerini dağıtacak hizmetini sunuyor. Mehteran marşlarından istediğiniz parçaları sizler için seslendirecek olan müzisyenlerimizin performansları hakkında aklınıza takılan tüm çekincelere yanıt bulabilmeniz için sizlere ekibimizi dinleme fırsatı sunuyoruz. Firmamızın kiralama hizmeti verdiği organizasyonlardan kesitler sunularak karar verme aşamanızda tüm düşüncelerinizi şekillendirmenize yardımcı oluyor ve en iyisi ile çalıştığınızdan emin olmanızı sağlıyoruz.

 • Parça seçimi,
 • İlave görsel nitelikler

Tarafınız tarafından belirlenmesinin ardından belirlediğiniz gün ve saatte ekiplerimiz misafirlerinizi coşkulandırmak üzere büyüleyici performanslarını sunarak umduğunuz etkiyi sizlere sunuyor.

Yılın Her Mevsimi Kiralık Mehter Takımı Hizmeti

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya mehter takımı gibi Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren firmamız, dilediğiniz mevsim ve tarihte sizlere profesyonel hizmetini sunuyor.

 • İstanbul’un Fethi,
 • Anma Etkinlikleri
 • Fetih Kutlamaları
 • Ramazan Programları

Gibi dönemlerde ekiplerimizin yoğunluk yaşanası nedeniyle bu tarihlere yakın bir tarih için firmamızdan hizmet almak istediğinizde önceden firmamızla iletişime geçerek hesaplı Antalya mehter takımı fiyatları üzerinde tarihinizi netleştirebilirsiniz. Kültürümüzün en çarpıcı örneği mehter takımı ile unutulmaz organizasyonlar düzenlemek istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçerek programınızı hazırlamaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir