Isparta Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Isparta Mehter Takımı Kiralama Servisi

ısparta mehteran ekibi gösterisi

Isparta Mehter Takımı Kiralama Fiyatları – Osmanlı Mehteran takımı İle Özel Program Ve Organizasyonlarınıza Coşku Katmak İçin Buradayız. Osmanlı Mehteran Takımı İle Sünnet Organizasyonlarında sünnet Koltuğu ve yeniçerilerle sünnet olan çocuğu kral tahtında taşıyarak mekana görkemli bir giriş yapıyoruz.

gelen misafirlerin ilgiyle izlediği bu muhteşem seremoniyi asla unutamayacaksınız. Düğün Organizasyonlarında gelin evden çıkarken kapıda arabaya binene kadar mehter marşları çalıyoruz. Nişan Organizasyonu, Mağaza Ve Dükkan Açılışı, misafir Karşılama, Düğünlerde Gelin Çıkarma Ve Askere Uğurlama İle Sizlere Hizmet veriyoruz.

ısparta mehter takımı marşları

Isparta Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehteran Grubu Kiralama Hizmetini 17 Yıldır Sizlere Sunmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz. Kaliteli Hizmet Anlayışı Ve Uygun Fiyat Politikası İle Sizlere Osmanlı Mehter takımını Arayarak Bizden Yardım Alabilirsiniz. Mehteran takımlarımızla Tüm Türkiye’de İl Ve İlçelerde İhtiyaç duyacağınız Programlarınızda yanınızdayız.

Isparta Mehter Takımı Fiyatları

Firmamız Gül diyarı Isparta ve bu toprakların güzide insanlarına düğün, davet ve diğer faaliyetlerinde atalarının töresine uygun olarak katkıda bulunmak maksadıyla mehter takımı temin etmek maksadıyla kurulmuştur. Ancak her ne kadar Isparta yöresinde faaliyet gösterilse de hizmet alanımız tüm Türkiye’yi kapsamakta ve diğer tüm illerimizde de benzer organizasyon faaliyetlerini profesyonel kadromuz ile  icra etmekteyiz.

Isparta Mehter Takımı sahip olduğu 20 yılı aşkın tecrübe ve kurumsallık sayesinde Isparta ve çevresi ile tüm yurdumuzda rakipsiz bir hizmet vermektedir. Hizmetlerimizi sunarken felsefemiz, tarihten aldığın güçle bu günün insanlarına tarihsel bir görsel şölen sunmaktır.

dev kadromuz Türkiye’nin tüm ilçe ve şehirlerinde sizlere en özel programları sunuyor, yıllarca görev yapmış ve kendini mehteranda ispatlamış ekiplerimiz her zaman sizlere hizmet vermenin onurunu yaşıyor.

Isparta Mehter Ekibi Programları

Hizmetimizin odak noktasını müşterilerimizin sorunsuzca icra edilecek faaliyet sonrasında bize memnuniyetlerini ifade edecek bir teşekkür etmeleridir. Bu nedenle de firmamız, Isparta Mehter Takımı gösterilerine ilaveten bir faaliyetin muhteşem icra edilebilmesi için gerekli tüm bilgi, beceri, alt yapı ve donanımı kullanarak organizasyonları mehter gösterileri ile birlikte emsalsiz hale getirmektedir.

Her Yerde Mehter Takımı!

Isparta Mehter Takımı Gösterileri İçin Bizi Arayın Detaylı Bilgi Alın. 0532 692 98 48

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir