Mehter Takımı Hakkında

Osmanlı Mehteran Takımı Hakkında

Mehter Takımı Hakkında, Osmanlı Mehteran Takımımız askeri Bandodan Emekli Tecrübeli Arkadaşlarımız Tarafından Kurulmuştur. Tecrübenin Yanında Yeni Gelen Genç Ve Dinamik Müzisyen Elemanlarımızla Osmanlı Mehter Takımımız 17 Yıldan Fazladır Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz.istanbul mehter logo

Mehter Takımı Hakkında

Dünyanın En Eski Bandosu Olan Mehteranın Ruhuna Uygun Ekiplerimizle Ülkemizin En Seçkin Mekanlarında Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.
Mehter dost, sevgi, birlik ve kahramanlık ocağıdır. Mehter Takımını kendine has özellikleri ile korumak yaşatmak gelecek Nesillere bırakmak her Türk insanının görevidir.

Türkiye’nin En Büyük Ve Özel Mehter Takımı Kadrosuna Sahip Olan Osmanlı Mehter Takımı Aynı Anda 10 Mehter Takımı İle Programlara Katılabilmektedir. 8 Kişiden 50 Kişiye kadar Mehteran Takımlarımızla Sizlere Hizmet Vermekteyiz.

Mehter Takımı Gösterileri Ve Konserleri

Bizlerde Mehter Geleneğini Gelecek nesillere Bırakmak İçin Çıktık Yola Ve kısa Zamanda Hem Yurtiçi, Hem Yurtdışı Programlarımızla Geniş Kitlelerin Zihinlerinde İzler Bıraktık. Senelerdir Yaptığımız program ve etkinliklerde mehteran marşları çalarak gelen misafirlere milli değerleri hatırlatıyor ve yürekleri kabartıyoruz.

özellikle; sünnet organizasyonu, mağaza açılış organizasyonu, evlilik düğün ve davet organizasyonu, fuar açılış organizasyonu, resmi bayramlar ve misafir karşılama organizasyonlarında mehteranın coşkusunu yaşatmaya devam ediyoruz. Son Yıllarda Türk Kültürünü Yabancılara tanıtım Günlerinde Gelen Turistlere Osmanlıyı Ve Mehteranı En Güzel şekilde anlatmaya Çalışıyoruz. kaliteli ekipler ve uygun fiyat politikası ile 20 yıla yakındır sizlerin yanındayız.

Osmanlıdan Ve Tarihten Gelen Bu Sese Kulak Verelim. Mehter Takımı Ve Mehter Marşlarını Sizlere Ulaştırıyoruz. Mehter Marşı Ve Sözlerini Anlayarak Okuyun. bu kahramanlık örnekleri bizleri ötelere götürüyor. Mehteran Takımı mehter marşları ile sizlere unutulmaz anlar yaşatıyoruz.

Mehteran Takımımızla Sizde Bu Coşku Ve Heyecanı Ruhunuzda Yaşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir