Bolu Mehter Takımı

Bolu Mehter Takımı Fiyatları

bolu mehter ekibi fiyatları

Bolu Mehter Takımı Fiyatları Osmanlı Mehter Takımı İle Bolu Ve İlçelerinde  Özel Günlerinizde Ve Gecelerinizde Sizlerle Olmaya Devam ediyoruz. Bolu Mehteran Takımı Gösterileri ile Sünnet Etkinlikleri İçin Bizi Arayın, Ekonomik Fiyatlarımız İçin Bilgi Alın.

bolu mehter takımı

Bolu Mehter Takımı Fiyatları Kaç Para?

Sünnet Organizasyonlarında Sünnet tahtı Ve yeniçeri Askerleri İle Çocuğunuzu Salona Taşırken Mehter Takımı İle İlgi Çekici Çıkışlar Yapıyoruz. Ayrıca Gelen Misafirleri Kapıda Karşılama yaparak Mehter Marşları çalarak Karşılıyoruz. Mehteran programları bizim işim işimiz.

Bolu Mehter Takımı Programlarını Nerelerde Yapıyoruz?

Mehter Takımı Kiralama Servisi İle Tecrübeli Ve Deneyimli Kadrolarımız İle Size ve Sevdiklerinize En iyi Mehter Gösterilerini Sunuyoruz. İddia Ediyoruz Mehteran Ekiplerimizi Çok Beğeneceksiniz. En Mükemmel Mehter Programlarını Sizlere Sunmanın Gururunu Yaşıyoruz.  Mehter takımı Gösterilerimiz Tüm Türkiye’de Sizlere Sunulmaktadır. Siz İsteyin Bir İstediğiniz Tüm Mekanlara Gelelim.

boluda mehter takımı kiralamak istiyorum

Bolu Mehteran Ekibi Etkinliğimizi Çok Beğeneceksiniz.

Mehter Marşı, Mehteran Bölüğü bizlere Osmanlı Devletinin mirası olarak kalmış ve günümüzde de yoğun ilgi görmektedir. Bolu ilimiz de, Osmanlının en önemli beylerini yetiştirmiş olması münasebetiyle, Mehter Takımına ilgi bir hayli fazladır. Karadeniz bölgesindeki en hareketli illerden biri olduğu gibi, örf, adet ve geleneklerine de bağlı bir ilimizdir Bolu. Bu hareketliliğe, yöremizin birçok açılış ve törenlerinde Bolu Mehter Takımı Gösterisi sunan ekibimizle bizler de ortak olmaktayız.

Mehteran Etkinlikleri Nelerdir?

Tüm kamu, belediye programları, ramazan etkinlikleri, dini ve milli bayram gösterileri, düğün, sünnet, nişan gibi organizasyonlarınızda siz değerli halkımıza Bolu Mehter Takımı Gösterisi sunmaktan kıvanç duyarız. Yapılacak etkinliklerde eğer alanınız geniş değilse mini mehter takımı eşlik edebilmektedir. Bu takımda 1 davul, 1 zil, 1 nakkare, 1 kös, 1 Çevgen, 1 tuğ, 1 mehter başı, 1 sancak, 1 zırh vardır.

Bunların dışında, talebiniz doğrultusunda 15 kişilik ve 25 kişilik mehter takımları da oluşturulabilmektedir. Eğer organizasyon çok büyükse bu sayı 100 kişiye kadar çıkabilecektir. bolu şehrinde yapılacak etkinlik ve organizasyonlarda mehteran takımı gösterisi ile sizlere en mükemmel programları yaparak sizlere unutulmaz coşkulu merasimlerle sizlerle olmaya devam ediyoruz.

Bolu Mehter Takımı Ücretlerimizi Öğrenmek İçin Çekinmeden Bizimle İletişime Geçin. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir