Açılış Organizasyonu Mehteran Takımı

Açılış Organizasyonu Mehteran Takımı

Açılış Organizasyonu Mehteran Takımı ile eşraf restorant florya açılış organizasyonu firmamız gerçekleştirdi. açılış organizasyonunda mehter takımı gösterisi gerçekleştirdik. gelen misafirler basın ve medyadan gelenler çekimlerimizi yaptılar. açılışa mehter ile coşku ve heyecan kattık. kalite ve tecrübeyi ön planda tutan eşraf florya bölgenin en şık ve en iyi restoranlarından biri olmaya aday. bizlerde açılış organizasyonunda bu kaliteye mehteran takımı ile ihtişam ve görkemini katarak muhteşem bir program yaptık.

Açılış Organizasyonu Mehteran Takımı

İstanbul’da Açılış Organizasyonunda Mehteran Takımı

Açılışta Mehter Takımı Yanında Palyaço Kiralama, Osmanlı şerbeti, Osmanlı Macunu Kiralama Hizmeti de Verdik. Osmanlı Konseptinde Yapılan Açılış Organizasyonunda osmanlı padişahı ve cariye kostümlü elemanlarımız görev aldı. Sizlerde özel organizasyonlarınızda açılış fuar ve sünnet organizasyonlarında mehter takımı gösterisini yaptırarak Misafirlerinizi Heyecanlandırabilirsiniz.

Mehteran Takımı Açılış Organizasyonu

Yeni bir yer açılırken buranın insanlar tarafından bilinirliğini arttırmak ve kurumsal imajını daha ilk günden olumluya çevirebilmek için göz alıcı açılışlar yapmak önem arz etmektedir. Yapılan açılışlar da davetlilere sunacağımız ikramlar kadar önemli olan bir başka konu da, bu açılışlar esnasında yapmış olduğunuz çeşitli aktivite ve eğlencelerdir.

Son yıllardan Mehteran takımı ile açılış organizasyonu yapmak oldukça revaçta olan bir etkinlik halini almıştır. Mehteran takımları, tarihi öneme sahip kıyafetleri ve tarihi yansıtan davul ve diğer çalgı aletleri ile tüm organizasyonlarda büyük ilgi çeken önemli ekiplerin başında gelmektedir. Yapılan bir organizasyonda mehter takımı çalmaya ve o çok bilinen yürüyüşünü yapmaya başladığı andan itibaren, kitleleri peşinden sürüklemekte ve bütün ilginin bu organizasyona çevrilmesini sağlamaktadır.

Sektörün en elit orkestralarını bünyesinde barındıran firmamız, Türk kültürünü yaşatmak ve hayatının her alanında bu değerlere yer vermek isteyen işyeri sahipleri için açılış organizasyonlarında mehteran Grubu tedariğinde de sektörde söz sahibi firmalar arasında önde gelenlerinden bir tanesidir.

Dükkan Açılış Organizasyonunda Mehter Marşları çalıyoruz

özellikle dükkan ve mağaza açılış organizasyonlarında profesyonel kadrolarımız ile bütün ilgi ve alaka iş yerlerinize çekilecek ve gelen müşterileriniz bu coşkuya eşlik edecekler. Beyce Restorant’ın Açılış Organizasyonunda Osmanlı Mehter Takımı Olarak görev Aldık. Eminönü’nden Yürüyerek Galata Köprüsü üzerinden Karaköy Sahile Kadar, Oradan Beyce Restorant’a kadar 20 Kişilik Mehter Takımı İle 10 kişilik Yeniçeri Askerleri İle Hem Marşları Çaldık, Hemde Yürüdük.

İstanbul’daki Etkinliklerde Mehter Takımı İçin bizi arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir