Osmanlı Mehter Takımı

Mehter Takımı ile Fetih Kutlamaları

ileosmanlimehter

Mehter Takımı ile Fetih Kutlamaları

Fetih Kutlamalarında Mehter Takımısünnet düğünlerinde mehteran takımı

Fetih Kutlamasında Mehteran Coşkusu

Mehter Takımı ile Fetih Kutlamaları, Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV.) tarafından da işaret edilmiş olan dünyanın merkezi olarak kabul edilen İstanbul’un fethinde ordulara güç veren mehteran şimdi Fetih kutlamalarında mehter takımı gösterileri ile hizmetinizde. Türk’ün adının dünya tarihine bir çağın değiştirecek biçimde kazınmasını sağlayan bu büyük zaferin kutlamaları da elbette şanına yakışır biçimde olacak ve bu fetihte görev alan mehteran, bu kutlamaların bir parçası olacaktır. Fetih kutlamalarında mehter takımı bir seçenek değildir. Bu fethin net olarak anlatılabilmesi için yapılacak canlandırmalardan, Osmanlı Ordusunun marşlarına ve hatta dönemin diğer eserlerini çalacak olan mehteran size unutmayacağınız zamanlar yaşatacaktır. Fetih kutlamalarında mehter takımı gösterisi hizmetinden faydalanmak ise son derece kolaydır. Gösteri talep edeceğiniz tarihten belli bir süre önce bize ulaşmanız, sizin için rezervasyon yapabilmemiz için yeterli olacaktır.mehter marşı

İstanbul’un Fethi Etkinliklerinde Mehter Takımı

Fetih kutlamalarında mehter takımı tedariği yalnızca işitsel bir gösteri hizmeti değildir. Ekiplerimiz geleneksel kıyafetleri ve enstrümanları ile sahne almakta, tarihi dokusuna uygun biçimde gösteri yapmaktadır. Bu noktada Fetih kutlamalarında mehter takımı hizmetinde gösteri yapan ekibin, fetihte orduya refakat eden ekipten hiçbir farkı bulunmamaktadır. Bütünüyle orijinal değerlerine uygun biçimde tesis edilmiş orkestralarımızda, alanında uzman ve deneyimli müzisyenler görev almaktadır.

Kurtuluş Günlerinde Mehter Takımı Gösterisi

Fetih kutlamalarında mehter takımı hizmetimizde yapılacak rezervasyona müteakip olarak ilgili tarihte ilgili mekanda hazır bulunulur ve herhangi bir aksamaya mahal vermeyecek biçimde yedek ekiplerde hazır bulundurulur. İhtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanması için firmamız her daim yanınızdadır. Osmanlı Mehter Takımı 16 Yıldan Beridir Tüm Türkiye Ve Tüm Şehirlerde Fetih Kutlamaları Ve Şehrin Düşman İşgalinden Kurtuluşu Programlarında Gelen Halkımıza Muhteşem Konserler Sunduk. Kaliteli Ve tecrübeli Mehteran Takımı Kadromuzla Mehter marşlarını Çalarak Kahramanlık Duygularını Zirveye Çıkarttık. Mehter Takımı Gösterileri İle Sizlerde Organizasyonlarınıza Farklılık Katın.

fetih kutlamaları mehter takımı

Fetih Kutlamalarında Mehter Takımı Çağırmak İçin Bizden destek Alabilirsiniz.  0532 692 98 48

Yazar hakkında

osmanlimehter administrator

osmanlı mehter takımı kiralama servisi ile düğünlerde, nişanlarda, sünnet organizasyonu ve açılış organizasyonu ile sizlere hizmet veriyoruz.

2 yorum

şaziye orhanYayın tarihi10:28 pm - Ara 11, 2017

Amasra Belediye Başkanlığı olarak 30.07 tarihinde Amasra’nın Fethi Kutlamaları yapılacaktır. Aynı gün mehter takımı gösterisi talep etmekteyiz. Tam kadro ve tüm ekip olarak gösterişli bir mehter takımı gösterisi talebimiz mevcut olup, ilçede de dolaşarak gösteri yerine ulaşacaktır.

Gösteri için talepleriniz ve fiyatınız nedir? Teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

erkan özkanYayın tarihi10:58 pm - Ara 11, 2017

Mehmet Bey Merhaba,

22 – 25 Nisan 2016 tarihleri arasında Gençlik ve Spor Bakanlığının Çanakkale de 57. Alay Vefa Yürüyüşü organizasyonu gerçekleştirilecektir. Aşağıda detayları bulunan talepler için fiyat teklifi göndermeni rica ederim.

Mehteran Grubu: Kocadere (24 Nisan 2016) program alanında en az 45 dk ve 25 Nisan 2016 sabahı yürüyüş başlangıcında en az 30 dk eserlerini icra etmek üzere en az 10 kişiden oluşan bir mehteran takımı.

İyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın