Mehter Takımı Hakkında

ileosmanlimehter

Mehter Takımı Hakkında

Osmanlı Mehteran Takımı Hakkında

Mehter Takımı Hakkında, Osmanlı Mehteran Takımımız askeri Bandodan Emekli Tecrübeli Arkadaşlarımız Tarafından Kurulmuştur. Tecrübenin Yanında Yeni Gelen Genç Ve Dinamik Müzisyen Elemanlarımızla Osmanlı Mehter Takımımız 17 Yıldan Fazladır Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz.

osmanlı mehter

Mehter Takımı Hakkında

Dünyanın En Eski Bandosu Olan Mehteranın Ruhuna Uygun Ekiplerimizle Ülkemizin En Seçkin Mekanlarında Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.
Mehter dost, sevgi, birlik ve kahramanlık ocağıdır. Mehter Takımını kendine has özellikleri ile korumak yaşatmak gelecek Nesillere bırakmak her Türk insanının görevidir… Türkiye’nin En Büyük Ve Özel Mehter Takımı Kadrosuna Sahip Olan Osmanlı Mehter Takımı Aynı Anda 10 Mehter Takımı İle Programlara Katılabilmektedir. 8 Kişiden 50 Kişiye kadar Mehteran Takımlarımızla Sizlere Hizmet Vermekteyiz.

Mehter Takımı Gösterileri Ve Konserleri

mehter grubuBizlerde Mehter Geleneğini Gelecek nesillere Bırakmak İçin Çıktık Yola Ve kısa Zamanda Hem Yurtiçi, Hem Yurtdışı Programlarımızla Geniş Kitlelerin Zihinlerinde İzler Bıraktık.kalite ve güven

Mehter Takımımızdaki Arkadaşlarımız Alanlarında Başarılı Ve Profesyonel Kişilerdir. Sizlerde Konser, Konferans, Festival, Resmi Bayramlar, Açılış Organizasyonu, Ramazan Etkinlikleri Ve Sünnet Düğünleri İle özel Gün Ve Gecelerinizde Mehter Takımımızı davet Edebilirsiniz… Özellikle Son Yıllarda Türk Kültürünü Yabancılara tanıtım Günlerinde Gelen Turistlere Osmanlıyı Ve Mehteranı En Güzel şekilde Tanıtmaya Çalışıyoruz.

Osmanlıdan Ve Tarihten Gelen Bu Sese Kulak Verelim… Mehter Takımı Ve Mehter Marşlarını Sizlere Ulaştırıyoruz. Mehter Marşı Ve Sözlerini Anlayarak Okuyun. bu kahramanlık örnekleri bizleri ötelere götürüyor. Mehteran Takımı mehter marşları ile sizlere unutulmaz anlar yaşatıyoruz.mehter marşı

Mehteran Takımımızla Sizde Bu Coşku Ve Heyecanı Ruhunuzda Yaşayın…

Osmanlı Mehter Takımı Olarak Hizmet Verdiğimiz Şehirler

Adana Mehter Takımı, İzmit Mehteran Takımı, Burdur Mehter Takımı, Gümüşhane Mehter Takımı,Kütahya Mehter Takımı,Sinop Mehter Takımı,Kırıkkale Mehter Takımı,Artvin Mehter Takımı, İçel Mehteran Takımı, Edirne Mehter Takımı,Kars Mehter Takımı,Nevşehir Mehter Takımı,Uşak Mehter Takımı,Aydın Mehter Takımı,Elazığ Mehter Takımı,Kastamonu Mehter Takımı,Niğde Mehter Takımı,Van Mehter Takımı, Hatay Mehteran Takımı, Balıkesir Mehter Takımı,Erzincan Mehter Takımı,Kayseri Mehter Takımı,Ordu Mehter Takımı,Yozgat Mehter Takımı, Bilecik Mehter Takımı,Erzurum Mehter Takımı,Kırklareli Mehter Takımı,Rize Mehter Takımı,Zonguldak Mehter Takımı,Bingöl Mehter Takımı,Eskişehir Mehter Takımı,Kırşehir Mehter Takımı, Adapazarı Mehteran Takımı, Sakarya Mehter Takımı, Aksaray Mehter Takımı,Bitlis Mehter Takımı,Gaziantep Mehter Takımı,Kocaeli Mehter Takımı,Samsun Mehter Takımı,Bayburt Mehter Takımı,Bolu Mehter Takımı,Giresun Mehter Takımı,Konya Mehter Takımı,Siirt Mehter Takımı,Karaman Mehter Takımı,Karabük Mehter Takımı,Kilis Mehter Takımı,Osmaniye Mehter Takımı,Düzce Mehter Takımı,Adıyaman Mehter Takımı,Bursa Mehter Takımı,Hakkari Mehter Takımı,Malatya Mehter Takım,Sivas Mehter Takımı,Batman Mehter Takımı,Afyon Mehter Takımı,Çanakkale Mehter Takımı,Hatay Mehter Takımı,Manisa Mehter Takımı,Tekirdağ Mehter Takımı,Şırnak Mehter Takımı, Ağrı Mehter Takımı,Çankırı Mehter Takımı,Isparta Mehter Takımı,Kahramanmaraş Mehter Takımı,Tokat Mehter Takımı,Bartın Mehter Takımı, Amasya Mehter Takımı,Çorum Mehter Takımı,İçel Mehter Takımı,Mardin Mehter Takımı,Trabzon Mehter Takımı,Ardahan Mehter Takımı, Ankara Mehter Takımı,Denizli Mehter Takımı,İstanbul Mehter Takımı,Muğla Mehter Takımı,Tunceli Mehter Takımı,Iğdır Mehter Takımı,Antalya Mehter Takımı,Diyarbakır Mehter Takımı,İzmir Mehter Takımı,Muş Mehter Takımı,Şanlıurfa Mehter Takımı,Yalova Mehter Takımı

Yazar hakkında

osmanlimehter administrator

osmanlı mehter takımı kiralama servisi ile düğünlerde, nişanlarda, sünnet organizasyonu ve açılış organizasyonu ile sizlere hizmet veriyoruz.

Bir cevap yazın